Dovolujeme si vám představit moderní horské domy na Klínovci, které jsou situovány v uzavřeném resortu Ski village v Krušných horách.

Tento resort se nachází v katastrálním území Loučná pod Klínovcem na mírném Jiho-západním svahu s nádhernou vyhlídkou na SKI centrum Klínovec a Německé městečko Oberwiesenthal. Jedná se o resort který bude do budoucna opatřen automatickou bránou s dálkovým a kódovým otevíráním zabraňující vjezd nežádaným osobám. Tento resort je vzdálený asi 350 m od lyžařského areálu Klínovec a cca 3 km od lyžařského areálu Oberwiesenthal.Více informací najdete v sekci Region.

Výstavba první etapy: červen 2015 - květen 2016 byla dokončena a prodána. Druhá etapa: červen 2016 - červen 2017. Třetí etapa: červen 2017 - červen 2018

 

 

 

Apartmán 5+kk obsahuje, dvougaráž se schodištěm do přízemí, obývací část s krbem, kuchyň s jídelním koutem a terasu přes celou šíři domu v přízemní.

6.990.000 Kč

Více informací

Apartmán 3+kk 1.patro - obývací část s krbem, kuchyň s jídelním koutem a balkón. Dále v zde najdete 2x ložnici, koupelnu a WC. V ceně je jedno vlastní samostatně stojící garážové stání 3,5 x 6,5m.

3.890.000 Kč

Více informací
Stavební pozemky

Chcete stavět dle svých plánů? Žádný problém, máme pro Vás spousty zajímavých pozemků.

PROHLÉDNOUT POZEMKY